| | | צור קשר | שלח דואר הורדת אישור הורים / אישור יציאה
 
 
 

מנכ"ל משרד התרבות והספורט - מר יוסי שרעבי

 

 

ברכת המנכ"ל לאולימפיאדת הילדים ה-10

ספורטאיות וספורטאים צעירים,

אני שמח ונרגש לקחת יחד עמכם חלק במשחקי אולימפיאדת הילדים העשירית.לפני כשנה, נכחתי במשחקים האולימפיים בריו, ותחושת השמחה וההתרגשות כמעט זהים.

אני נרגש במיוחד לראות בין 8,500 המתחרים גם ספורטאי ילדי הספיישל אולימפיקס וספורטאים מהתאחדות ספורט הנכים, המוכיחים לנו שוב ושוב את ניצחון הרצון והנפש על מגבלות הגוף.

להגיע להשגים נדרשת רצינות ומחויבות לספורט ולענף בו אתם מתחרים. בטוחני כי מחיר ההישגיות אינו קל. אתם נדרשים לא פעם לוותר על בילוי עם חברים או המשפחה ולעיתים נאלצים ללכת לישון מוקדם לפני תחרות – אך מחיר ההשתתפות והניצחון הינו מחיר שאין שני לו.

ההשגים הם חשובים אך הדרך חשובה אף יותר. הדרך שעשיתם עד למעמד הזה – הם-הם הניצחון האמיתי. הם אלו שבונים אתכם כאנשים טובים יותר, חזקים יותר ומסוגלים יותר אשר יוכלו בבוא היום להתמודד עם אתגרים רבים ומגוונים, ולנצח בזירות נוספות ולא רק ספורטיביות, הספורט בונה את האישיות שלכם ומכשיר אתכם להישגים ברמות גבוהות בכל תחום.

אנחנו במשרד התרבות והספורט רואים בכם העתיד של כולנו, ועושים כל שביכולתנו כדי לעודד את הספורט העממי וההישגי כבר בגיל צעיר. לפתוח בפניכם הזדמנויות ואפשרויות. הן במסגרת פרויקט "פרחי ספורט" והן באמצעות קידום מפעלים כאלה. אבל עיקר העבודה היא שלכם: לולא הייתם נענים לאתגר, לא היינו כולנו כאן היום – ועל כך, אנו גאים בכם מאוד.

ברצוני להודות לעיר המארחת נתניה, למאמנים המסורים המלווים את הספורטאים, לראש מינהל הספורט הנכנס מר עופר בוסתן, למנהלי מחלקות הספורט, לאנשי מינהל הספורט ומפקחיו וכל העוסקים במלאכה.
ולכם נאחל - בהצלחה בתחרויות!

יוסי שרעבי
מנכ"ל משרד התרבות והספורט