| | | צור קשר | שלח דואר הורדת אישור הורים / אישור יציאה
 
 
 

מפקחי מנהל הספורט אבי בנבנישתי, דורית נבון


ספורטאים, מורים, מאמנים ומנהלי מחלקות לספורט יקרים, ברוכים הבאים לאולימפיאדת הילדים ה-10 בסימן משחקי המכביה ה-20
. השנה חוגגת אולימפיאדת הילדים עשור ובפעם השנייה ישתלבו ספורטאים מערים שונות ברחבי העולם.


אולימפיאדת הילדים החלה בצעד קטן בהשתתפות  6  רשויות מקומיות, ופרצה קדימה והפכה לאירוע אטרקטיבי וגדול בהשתתפותן של מעל 110– רשויות מקומיות מאילת ואשקלון עד חדרה ויוקנעם וסיים בסכנין.


הצלחת האירוע, המיוחד הזה, הינה תודות לשיתוף הפעולה המבורך של ראשי הרשויות, מנהלי מחלקות הספורט עם מנהל הספורט שבמשרד התרבות והספורט. אולימפיאדת הילדים היא חוויה מיוחדת במינה, היא "לא רק ספורט". אולימפיאדת הילדים היא אירוע חברתי – חוויתי -ערכי בשילוב התמודדות ומצוינות, באווירה חינוכית-ספורטיבית.

המפגש הספורטיבי שיוצרת אולימפיאדת הילדים נוגע בהיבטים רבים ומהותיים של החיים החברתיים, הוא נשען על מודלים עמוקים  של התנהגותנו כיחידים וכרבים, כצרכני ספורט וכיוצרי מדליות והישגים.

השנה יתקיים האירוע בסימן משחקי המכביה ה-20 ולאירוע יגיעו ילדי מכבי ישראל אשר יקיימו פעילויות נופש ופנאי וכן יתחרו במגוון ענפי ספורט.

איגודי הספורט השונים ממשיכים לגלות עניין רב במשחקי אולימפיאדת הילדים, ארגון "אילת" המהווה בית לענפי הספורט התחרותיים הלא אולימפיים ממשיך  ברציפות לרכז חלק מענפי הספורט אשר תחת חסותו.

הועד האולימפי הישראלי ברשותו של גילי לוסטיג משתלב ורואה חשיבות רבה לקידומם של ילדים ונוער בתחומי הספורט השונים.

התאחדות ספורט הנכים גם כן לוקחת חלק פעיל ותשלח מגוון ספורטאים נכים בענפי השחייה,האתלטיקה והגודו. השנה, מתקיימת האולימפיאדה בעיר נתניה-מכון וינגייט  ואנו נזכה להתארח וליהנות משלל מתקני הספורט המרהיבים של מכון וינגייט,

אנו מודים לעיריית נתניה  ולעומדת בראשה הגב' מרים פיירבגר-איכר הידועה בתרומתה למערכת החינוך והספורט בעיר. תודה מיוחדת למר מוטי שעיבי מנהל אגף הספורט, על הקמת והובלת צוות מקצועי המקדם את תהליך הארגון, השיווק והתאום בין הגופים השונים וכן לכול הצוות "המנצח" של אגף הספורט המסייע בידו.

תודה ענקית להתאחדות בתי הספר ברשותו של משה קונינסקי אשר לקחו על עצמם להפיק את האירוע הייחודי המשלב ילדים מבתי הספר השונים ברשויות המקומיות.

תודות נוספות לליטל טיבי מנהלת ההפקה,לזיו ישראלי,לאלון אלפרוביץ מנהל מערכות המחשוב והמדיה,לבן אנקונה מנהל הלוגיסיטקה ,לדני יונה יו"ר הועדה המקצועית,למייקל האמון על קשרי החוץ, לכל הצוותים והועדות השונות: השיווקית, הארגונית ביטחון ובטיחות ולמנהלי מחלקות הספורט ונציגיהם ברשויות המקומיות.

וכמובן לרכזי הענפים הרבים מכל מגוון קשת ענפי הספורט ולכם ספורטאים וספורטאיות הלוקחים חלק באירוע המיוחד, אנו מאחלים הצלחה והנאה מרובה.


                                                                        
מפקחי מינהל הספורט