| | | צור קשר | שלח דואר הורדת אישור הורים / אישור יציאה
 
 
 

ראש מינהל הספורט - מר עופר בוסתן

ברכת ראש מינהל הספורט לספורטאי אולימפיאדת הילדים:

חזון מינהל הספורט קובע כי לכל אדם הזכות למימוש עצמי באמצעות ספורט ופעילות גופנית, המהווים כלי לגיבוש החברה והקהילה ולהטמעת ערכים בקרב ילדים ובני נוער. במטרה להגשים את החזון, הגדיר לעצמו מינהל הספורט כמטרה להגדיל את מספר הילדים העוסקים בפעילות ספורט בישראל.

לצורך כך, ויחד עם פרויקט "פרחי ספורט" שיזם מינהל הספורט ומפעיל מזה כשנתיים בתקציב חסר תקדים של 371 מיליון ₪ ל-5 שנים, מוביל מינהל הספורט יחד עם הרשויות המקומיות, את מסורת "אולימפיאדת הילדים" - אירוע ספורטיבי-חינוכי-חברתי, בו לוקחים חלק מיטב הספורטאים והספורטאיות הצעירים במדינת ישראל בעשרות ענפי ספורט, המתקיים באופן מסורתי זו השנה העשירית במהלך חופשת ל"ג בעומר.

אנצל הזדמנות זאת לברך את ראשי הרשויות המכבדים את האירוע בנוכחותם, את ראש עיריית נתניה, הגב' מרים פיירברג- איכר, את מחזיקי תיק הספורט בעיר, מר דימיטרי בולייט ומר אלכס אברבוך, את מנהל אגף הספורט מר מוטי שעיבי ומנהלי מחלקות הספורט ברשויות המקומיות הנוטלים חלק באירוע והעושים כמיטב יכולתם על מנת להכין את הספורטאים למשחקים, על השקעתם, מחויבותם ומנהיגותם. יבואו על הברכה והתודה, חברי הוועדה המארגנת, צוות מינהל הספורט, מפקח מחוז מרכז במינהל הספורט מר אבי בנבנישתי ומפקחי מינהל הספורט במחוזות השונים על המסירות והסיוע בהכנות לקיום אירוע ספורט חשוב זה והוצאתו לפועל.

תודה רבה למכון ווינגייט ולאנשי צוותו שעשו כמיטב יכולתם על מנת לאפשר את קיומו של האירוע ברמה מקצועית גבוהה ביותר.
תודה מיוחדת לכל הילדים ובני הנוער, הספורטאים הצעירים הלוקחים חלק באירוע, אשר מהווים את עתודת ספורטאי ישראל - יישר כוח ובהצלחה!

 ברגשי כבוד

עופר בוסתן
ראש מינהל הספורט